Nasza firma od 2005 roku oferuje kontrahentom rolety zewnętrzne z PCV i aluminium. Od samego początku dostawcami elementów do produkcji naszych rolet byli liderzy tej branży: Gealan i Aluprof, a w związku z potrzebą rozszerzenia naszej oferty, w sierpniu 2006 roku, podjęliśmy współpracę z firmą Portos z Kalisza. W 2007 roku wprowadziliśmy do oferty produkty firmy Nice i w tym samym roku rozpoczęliśmy produkcję moskitier ramkowych. Do dnia dzisiejszego, uważnie słuchając naszych kontrahentów, ciągle aktualizujemy naszą ofertę.

Partnerzy dają nam fundament do zagwarantowania Klientom produktów i usług najwyżej jakości dzięki:

Najnowszym rozwiązaniom technicznym

Klientom zależy na tym, aby iść z duchem czasu i wprowadzać do swoich domów najnowsze i najmodniejsze elementy. Znajdą je oni właśnie u nas!

Rzetelnemu serwisowi

Wszystkim klientom decydującym się na wybór naszych rozwiązań oferujemy również profesjonalny i rzetelny serwis.

Szerokiemu asortymentowi wyborów

Szczycimy się szeroką ofertą produktów, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów , ale też sprawdzą się w każdym wnętrzu!

Miłej i fachowej obsłudze

Naszych pracowników wyróżnia nie tylko doświadczenie I specjalistyczna wiedza, ale również profesjonalne podejście do klienta!

esima oraz nice polska sponsorami Polonii Bydgoszcz

Nasza firma razem z Nice Polska zostaliśmy sponsorami klubu żużlowego Polonia Bydgoszcz.

Umowę podpisano na specjalnej konferencji prasowej w naszej siedzibie firmy. Zaproszonym Gościom zaprezentowaliśmy również serce firmy – zakład produkcyjny ESIMA.

Podczas konferencji została premierowo zaprezentowana aplikacja elero Centero Home.

 Lider w branży

Jako firma specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży rolet zewnętrznych, wewnętrznych i moskitier. Współpracując z najlepszymi, sami wyrastamy na liderów w branży. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez firmę Esima produktami.